Dlo Lanmou Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Zoutwater zwembad Dompelbad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Ontbijt Ontbijt op kamer | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dlo Lanmou Villa Ducos bevindt zich op ongeveer 4 km van Mairie de Ducos en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Marche ligt op circa 10 minuten rijden van het vakantiehuis, en het Huis van Clement is binnen circa 15 minuten met de auto gelegen. De villa ligt 4,1 km verwijderd van eglise Saint-Michel du Francois en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.
Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt Dlo Lanmou Villa ook een eethoek buiten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Ontbijt op kamer
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Zoutwater zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Terras
- Tuinmeubelen
- Bordspellen
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Dlo Lanmou Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Dlo Lanmou Villa heeft WiFi in de hele accommodatie. - ❓
Wordt er ontbijt aangeboden in Dlo Lanmou Villa?
Ja, Dlo Lanmou Villa biedt een een verrukkelijk buffet ontbijt. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Dlo Lanmou Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Dlo Lanmou Villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Dlo Lanmou Villa?
Dlo Lanmou Villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk Mairie de Ducos en Marche bereiken, die respectievelijk op ongeveer 4 km van de accommodatie en op 4,1 km afstand liggen.